CHRAŇTE SVŮJ DOMOV!

PREVENTIVNÍ OCHRANA INTERIÉRU VAŠEHO DOMOVA PŘED VIRY I BAKTERIEMI, VČETNĚ COVID-19, A TO AŽ PO DOBU 120 DNŮ!

CHRAŇTE SVŮJ DOMOV! 

CHRAŇTE SVŮJ DOMOV!
PREVENTIVNÍ OCHRANA INTERIÉRU VAŠEHO DOMOVA PŘED VIRY I BAKTERIEMI, VČETNĚ COVID-19, A TO AŽ PO DOBU 120 DNŮ!

DOMÁCNOST JE JEDNO Z NEJČASTĚJŠÍCH MÍST PŘENOSU VIROVÝCH NÁKAZ, VČETNĚ COVID-19. JE DŮLEŽITÉ CHRÁNIT SEBE I SVÉ BLÍZKÉ A DALŠÍ RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY! NEJLEPŠÍ JE ZAČÍT S PREVENCÍ, VEDLE STANDARDNÍCH HYGIENICKÝCH DOPORUČENÍ A ZÁSAD. GCA NANO APLIKACE ANTIVIR ZBAVÍ VAŠI DOMÁCNOST VŠECH VIRŮ A BAKTERIÍ! 

JAK NAŠE NANO APLIKACE FUNGUJE?
GCA ANTIVIR JE CERTIFIKOVANÁ PREVENTIVNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ OCHRANA S ANTIVIROVÝM ÚČINKEM A ŽIVOTNOSTÍ AŽ 120 DNÍ, KTERÁ JEŠTĚ NAVÍC LIKVIDUJE JINÉ MIKROORGANISMY, PLÍSNĚ A KVASINKY. GCA NANO APLIKACE JE CERTIFIKOVANÁ STÁTNÍM ZDRAVOTNÍM ÚSTAVEM V PRAZE A V OSTRAVĚ NA ANTIBAKTERIÁLNOST A ANTIVIROVOST, NA LIKVIDACI MIKROORGANISMŮ, PLÍSNÍ A KVASINEK.
GCA NANO APLIKACE JE REGISTROVÁNA NA MINISTERSTVU ZDRAVOTNICTVÍ ČR.

POZOR!!!
VÍTE JAKÝ JE ROZDÍL MEZI DEZINFEKCÍ, IONIZÉREM A GCA NANO APLIKACÍ?
DEZINFEKCE A IONIZÉR LIKVIDUJÍ BAKTERIE A VIRY, KTERÉ NA DANÉM MÍSTĚ BYLY A JSOU! (NE VŠAK BAKTERIE A VIRY, KTERÉ TAM NÁSLEDNĚ PO APLIKACI BUDOU!) TZN: PŘIJDE-LI NAKAŽENÁ OSOBA NA MÍSTO, KTERÉ JSTE PRÁVĚ DEZINFIKOVALI, NEBO IONIZOVALI, RIZIKO SE NEZMĚNILO! NAOPAK STÁLE TRVÁ! GCA APLIKACE LIKVIDUJE BAKTERIE A VIRY, KTERÉ NA DANÉM MÍSTĚ BYLY A V BUDOUCNU BUDOU! (AŽ 120 DNŮ ODE DNE APLIKACE!), VIZ PLATNÉ CERTIFIKÁTY. TZN: PŘIJDE-LI NAKAŽENÁ OSOBA NA MÍSTO, KTERÉ JSTE PRÁVĚ OCHRÁNILI GCA NANO APLIKACÍ, BAKTERIE A VIRY V TOMTO MÍSTĚ NÁSLEDNĚ PO DOBU DALŠÍCH AŽ 120 DNŮ ZAHYNOU! OCHRANA SE VZTAHUJE NA OŠETŘENÝ INTERIÉR, NEJEDNÁ SE O OCHRANU PŘED NÁKAZOU Z OSOBY NA OSOBU!
DEZINFEKCE A IONIZÉR JE VAŠE MINULOST. GCA APLIKACE JE VAŠE BUDOUCNOST!