Stavebnictví,
ochrana památek

Naše technologie jsou vhodné i na památkově chráněné objekty.

Stavebnictví,
ochrana památek

Prodloužení životnosti staveb.

Naše aplikace dávají materiálům zcela nové revoluční vlastnosti. Kromě toho, že nemění strukturu ani barevnost povrchu, dokážou ho ochránit před působením meteorologických vlivů, jsou odolné vůči UV záření, ochrání před působením solí (např. fasády domů u silnic a chodníků, a to zejména v zimním období), zabrání rozkvětu lišejníků, plísní, mechů a řas. Aplikace jsou vysoce hydrofobní a oleofobní, čímž zabraňují degradaci materiálů vlivem vsáknutí vody a následného rozpraskání mrazem a vzdušnou erozí. 3D aplikace (některé aplikace se dokáží penetrovat až 1,5 cm do materiálu) mají zcela ojedinělou vlastnost, že dokáží zpevnit povrch. Aplikujeme též antigraffitní ochranu, z které lze odstranit nechtěné barevné nástřiky. U finančně méně náročných aplikací lze tento proces opakovat i 3x po sobě bez nutnosti obnovy nano-ochrany. Aplikace jsou i přes množství svých skvělých vlastností stále prodyšné a paropropustné (umožňují materiálu dýchat). Lze je použít na fasády domů, na ochranu betonů, monolitů, betonových prefabrikátů a segmentů, kamenů, štuků a dalších typů savých minerálních povrchů. Zabýváme se i ochranou dřevěných konstrukcí a staveb, a to i povrchově upravených (mořidlem nebo lazurou). Umíme ochránit i kovové konstrukce lakované i nelakované.

 Aplikace nemění vzhled objektu, nenarušují materiál a po polymerizaci nezanechávají lesklý povlak. Usnadňují následnou údržbu.

Jako jediná firma v České republice máme vypracovanou podrobnou studii z Akademie věd ČR - Ústavu teoretické a aplikované mechaniky, která potvrdila účinnost a vhodnost použití i na památkově chráněné objekty.

Fotogalerie

Zde najdete fotografie z některých našich realizací.

Videa

Zde můžete zhlédnout
některá videa.

Studie, technické listy, reference

Odkaz na certifikáty a technické listy produktů.

 • Co nabízíme?
  Dokonalou ochranu stavebních povrchů moderními aplikacemi na bázi nanotechnologií. Nabízíme kvalitní ochranu za přijatelné ceny.
 • Co získáte?
  - stálou hydrofobní a oleofobní ochranu stavebních povrchů
  - výhodu v boji se sprejery
  - prodloužení životnosti materiálů
  - zabráníte degradaci povrchů vznikající díky povětrnostním vlivům
  - zabráníte šíření mechů, řas a plísní
   - usnadníte a zlevníte následnou údržbu
  - zamezíte používání agresivní chemie