Zdravotnictví
a potravinářství

Máme zkušenosti ve zdravotnických a potravinářských provozech.

Zdravotnictví
a potravinářství

Dokážeme zatočit s bakteriemi jednou provždy!

Nabízíme obnovitelnou ochranu materiálů používaných ve zdravotnictví a potravinářství. Naše aplikace snižují riziko šíření velmi nakažlivých a nebezpečných chorob vyskytujících se jak ve zdravotnických zařízeních, tak i v potravinářských provozech, hlavně tam, kde je velkochov zvířat. Chrání před viry a bakteriemi. Nano-ochranu lze aplikovat na vnitřní omítky, stropy, ale i sedačky, matrace, skla, umyvadla, sprchové kouty, vodovodní baterie, nerezové vany, vířivky, lakované a jiné povrchy. V potravinářských provozech si umíme poradit i se silně ulpělou mastnotou. Dokážeme se přizpůsobit provozní a otevírací době daného zařízení. Přijedeme zakázku zrealizovat o víkendu, přes noc, nebo při firemní odstávce. Vysvětlíme, na která místa je vhodné konkrétní produkt aplikovat a poradíme, jak jednoduše a rychle provádět údržbu ošetřených povrchů.

Aplikace máme testované ve Státním zdravotním ústavu ČR, který prokázal úbytek bakterií o 98 % po uplynutí 24 hodin, a to i u velmi nakažlivých nemocí.

Fotogalerie

Zde najdete fotografie z některých našich realizací.

Videa

Zde můžete zhlédnout
některá videa.

Studie, technické listy, reference

Odkaz na certifikáty a technické listy produktů.

 • Jak to funguje?Před vytvořením povrchové ochrany vše důkladně vyčistíme a omyjeme. Následná aplikace pak díky svým vlastnostem sníží usazování nečistot, tvorbě a šíření mikroorganismů a bakterií.
 • Čeho dosáhnete?
  - zkvalitnění pracovního prostředí
  - snížíte riziko šíření nákazy nebo jiných bakteriálních onemocnění
  - pacienti a klienti zdravotních zařízení se budou cítit lépe
  - zaměstnanci budou vědět, že dbáte o jejich zdraví
  - budete mít hygienicky čisté prostředí